Please enable JS

Pokochaj siebie, bo jesteś tego wart, warta…

14 lutego 2019 / Justyna Kaczorowska /Coaching

Dlaczego tak lubimy luksus?

Pewnie nigdy głębiej nie zastanawiałeś się, dlaczego tak bardzo lubimy luksus. Dlaczego kochamy luksusowe, eleganckie hotele, oferty all inclusive, wytworne restauracje, nie wspominając już o kosmetykach czy markowych ubraniach. Kochamy luksus, bo “pławienie się w nim” zwiększa nasze poczucie własnej wartości oraz znacznie poprawia samoocenę, no i oczywiście nasz wizerunek (obraz własnego JA). 

Czemu zatem nie podarować sobie odrobiny luksusu w postaci miłości, prawdziwej miłości do siebie. Naprawdę jesteś tego wart, jesteś tego warta!   

Pokaż światu, na co Cię stać!

Jesteś wart, warta miłości, szczęścia, dobrobytu i wszystkiego, co życie ma nam do zaoferowania. Dlatego nie bój się żyć na własnych zasadach. To przecież jest Twoje życie – nikogo innego. I tylko od Ciebie zależy, jak go przeżyjesz. Zbierz się na odwagę i pokaż światu, na co Cię stać! Od tej chwili weź odpowiedzialność za swoje życie. Bądź swoim własnym guru i podejmij wyzwanie.

Nie szukaj wymówek!

Nie przepraszaj, że jesteś taki, jaki jesteś. Nie czekaj, aż świat zapuka do Twoich drzwi. nie wstydź się siebie i wyjdź światu na przeciw. Zrobisz to dla siebie? Nie bój się zmian i wyzwań. Prawdziwe życie zaczyna się tuż za granicą Twojej strefy komfortu.

Jeśli zbyt bardzo się boisz, to zapraszam Cię na coaching, by zmniejszyć Twoje obawy, szybciej przygotować na zmianę i byś z impetem ruszył do przodu!

Śmiej się, kochaj i baw - po prostu żyj!

Nawiązuj relacje. Okazuj życzliwość. Bądź sobą. I pamiętaj, zawsze bądź dla siebie dobry i wyrozumiały. Napisz własny scenariusz na życie. W końcu żyje się tylko raz. Zobaczysz, co z tego dobrego wyniknie. Nie musisz nikomu nic udowadniać. Jeśli nawet powinie Ci się noga – co z tego? Po prostu wstań i spróbuj raz jeszcze. 

Nie musisz nikogo przekonywać, ile jesteś wart. Jesteś wart wszystkiego, co najlepsze, ponieważ jesteś. Twoje życie jest wartościowe, bo je masz. Prawda jest taka, że wystarczy być. Zawsze tak było, jest i będzie….

Podał Ci się wpis? Podaj dalej, skomentuj lub polub moją stronę na FB: Coaching samooceny z grą LockLuck.

Zapraszam Cię także do przyłączenia się do mojej grupy – Doradztwo filozoficzne, psychologia i coaching.

O autorze

Justyna-Kaczorowska-coach-samooceny
Justyna Kaczorowska
Coaching samooceny innowacyjną metodą LockLuck & coaching biznesowy | Inne artykuły

Witaj! Jestem Justyna i zajmuję się coachingiem, zarówno personalnym, jak i biznesowym. Swoje umiejętności coachingowe zdobywałam w międzynarodowej szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnego narzędzia LockLuck , stworzonego do pracy nad poprawą samooceną, zwiększania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym i sprzedażą oraz organizacją szkoleń i eventów, m.in. takich jak wystąpienia motywacyjne Briana Tracy w Polsce. Dlatego dziś oferuję początkującym w biznesie coaching biznesowy lub mentoring.

Jako coach pomagam osobom w podejmowaniu decyzji, jeśli nie wiedzą, co wybrać, w odkrywaniu mentalnych blokad, które ich hamują w działaniu, generalnie w dokonaniu zmiany, w tym w przemianie ograniczających przekonań, budowaniu większej pewności siebie czy kreowaniu biznesu, o jakim marzą. Wspieram osoby w poszukiwaniach pomysłu na siebie (tożsamości), w budowaniu silnej marki osobistej oraz w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Więcej o mnie...O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!