Please enable JS

Coaching samooceny

Czy wiesz, że możesz teraz coachingowo popracować nad swoją pewnością siebie?

coaching samooceny

Stoisz w obliczu ważnej decyzji?

Nie wiesz, co wybrać?

A może zwyczajnie „zaplątałeś się” trochę w życiu i nie wiesz którędy co celu?

Odpowiedź znajdziesz zawsze w swoim sercu i umyśle.

A jeśli potrzebujesz pomocy, by wejść z nimi w kontakt, skorzystaj z gry coachingowej z kartami LockLuck.To coachingowa podróż w głąb siebie – droga do pozbycia się obaw i lęków oraz do wzmocnienia Twojego prawdziwego JA!

Wspólnie zaprogramujemy Twój umysł na osiągnięcie ustalonego celu i umożliwię Ci przemianę w osobę, jaką zawsze chciałeś być.

Podejmij zatem wyzwanie i zacznij już dziś swoją mentalną metamorfozę!

„Nie powstrzymuje Cię ani brak potencjału, ani brak okazji – powstrzymuje Cię brak pewności siebie”.
Brian Tracy

Skąd bierze się niska samoocena i brak pewności siebie?

Podstawą samooceny są Twoje przekonania dotyczące Ciebie i tego, jaką osobą jesteś. Niektóre przekonania są oparte na obiektywnych faktach , jak np. twój wiek, płeć, narodowość, itd. Inne zaś zawierają Twoją opinię o sobie opartą na doświadczeniach przeszłości. Jeżeli owe doświadczenia były pozytywne, to zostaną one odzwierciedlone w twoich przekonaniach i samoocenie. Jeśli jednak były negatywne, to odbijają się na Twoich przekonaniach i negatywnej samoocenie, która wówczas jest zazwyczaj mocno zaniżona.

Przychodzimy na świat wolni od strachu, a zatem budujemy naszą samoocenę na czystej karcie. Nasze środowisko i otaczający nas ludzie mają więc wpływ na to, jak odbieramy życie, co z kolei determinuje poziom naszej samooceny. Jeżeli przez większość naszego dziecięcego życia czujemy się zaniedbywani i odrzucani przez rodziców, którzy nas krytykują i karzą zamiast chwalić, żyjemy w rodzinie pozbawionej ciepła i czujemy się jak piąte koło u wozu, to czujemy się małowartościowymi ludźmi, co prowadzi zaś do braku pewności siebie i niskiej samooceny

Podsumujmy, powodów niskiej samooceny i braku pewności siebie czy niskiego poczucia własnej wartości może być wiele. Oto niektóre z nich:

 • będąc dzieckiem rodzice często Cię krytykowali, a mało chwalili, 
 • w szkole otrzymywałeś głównie reprymendy i nauczyciele piętnowali Twoje błędy zamiast wspierać Twoją wiarę we własne możliwości,
 • być może doświadczyłeś jakiejś przykrości ze strony rówieśników,
 • nieustannie Cię do kogoś porównywano, bądź sam się porównywałeś do innych,
 • byłeś lub jesteś w związku, w którym Twój partner wciąż utwierdza Cię w przekonaniu, że nie jesteś wystarczający dobry i nazbyt często Cię krytykuje.
coaching samooceny - zwiększ pewność siebie

W ten sposób jako dziecko i młody dorosły zgromadziłeś zestaw negatywnych przekonań dotyczących własnej osoby („jestem słaby”, „jestem głupi”, „jestem niezdarą”, „jestem nie dość dobry”). Zostają one odzwierciedlone w Twoim „wewnętrznym dialogu”, czyli głosie, który werbalizuje Twoje myśli i odzywa się w Twojej głowie. Jest to głos tzw. wewnętrznego Krytyka-Sabotażysty. Z tym bagażem potem wkroczyłeś w swoje dorosłe życie i teraz negatywne myślenie o osobie skutecznie hamuje Cię przed działaniami, nawet jeśli są one w dłuższej perspektywie korzystne dla Ciebie. Każda zmiana, jest sabotowana przez Twojego Krytyka, który nie chce żadnych, nawet dobrych zmian w Twoim życiu. Na blogu piszę więcej o tym, jaki potwór mieszka w Twojej głowie i jak powstrzymuje Cię przed działaniem. 

Chciałbyś to zmienić, prawda?

Justyna Kaczorowska prowadzi coaching samooceny

Dlatego jeśli:

 • brakuje Ci odwagi w dokonywaniu zmian, choć bardzo ich pragniesz…
 • czujesz się zmęczony i coraz częściej zaczynasz odkładać zadania na później..
 • a może nie masz takiej pewności siebie, aby poprosić szefa o podwyżkę lub awans..
 • i chciałbyś być bardziej asertywny, umieć odmawiać, swobodnie wyrażać swoje opinie…
 • lub bardzo chciałbyś uodpornić się na krytykę innych…
 • czy też jest zupełnie inaczej – paradoksalnie osiągasz swoje cele i masz już wiele sukcesów na swoim koncie, ale mimo to czujesz się nie dość dobry czy czasem nawet gorszy od innych, 
 • podskórnie wyczuwasz tę niespójność i to zaczęło Ci ostatnio bardzo przeszkadzać… to

Zapraszam Cię na coaching samooceny, abyś mógł:

 • odzyskać swoją naturalną, prawdziwą pewność siebie,
 • znacznie podnieść swoją samoocenę i wzmocnić poczucie własnej wartości,
 • odnaleźć w swoim życiu sens i odzyskać motywację do działania,
 • pozbyć się obaw i hamulców, które powstrzymują Cię przed działaniem,
 • ruszyć pełną parą do przodu i dalej wieść bardziej pogodne i szczęśliwe życie.

A teraz wyobraź sobie, że

 • w zaledwie 5 tygodni poczujesz w sobie znaczną ulgę, poczucie spokoju i siły,
 • pokonasz destrukcyjne schematy myślenia i zachowania, oddalające Cię od celu i hamujące twój rozwój,
 • uzyskasz większą wiarę w siebie i swoje możliwości,
 • zyskasz większą uważność na własne potrzeby i priorytety,
 • odzyskasz także energię i motywację do działania!
 • zaczniesz traktować siebie z większym szacunkiem.
„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe
Coaching samooceny - Justyna Kaczorowska

Kilka słów o mnie

Nazywam się Justyna Kaczorowska i jestem coachem. Swoje umiejętności zdobywałam w rocznej szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnej gry coachingowej LockLuck, dedykowanej do pracy nad samooceną, pewnością siebie i poczuciem własnej wartości.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym, produktami oraz szkoleniami i eventami, m.in. byłam odpowiedzialna za organizację wystąpień i warsztatów Briana Tracy w Polsce.

Dziś pomagam osobom w podwyższaniu ich samooceny, budowaniu w nich większej pewności siebie, zwiększaniu ich poczucia własnej wartości i kreowaniu życia czy biznesu, o jakim marzą.

Więcej o mnie

Poznaj grę coachingową LockLuck i uzyskaj moc pozytywnego dialogu wewnętrznego!

Wyślij strachy na lachy, zrób przestrzeń na realizację ambitnych celów!

Do pracy nad poprawą samooceny używam innowacyjnej na polskim rynku metody Lock Luck – More than cards. Jest to narzędzie coachingowe ubrane w formę gry.

Zapraszam Cię do obejrzenia filmiku obok, który przybliży Ci cały proces coachingowy oraz pokaże, jaką przejdziesz przemianę, współpracując ze mną.

Jestem przekonana, że gra coachingowa LockLuck zapewni Ci przyjemną i inspirującą podróż w odkrywaniu tego, co Cię blokuje i nie pozwala iść do przodu, aby w kolejnych krokach zmniejszyć Twoje obawy, lęki i wesprzeć Cię w realizacji Twoich celów i marzeń.

Gra coachingowa Lock Luck jest przeznaczona zarówno do life, jak i business coachingu, zarówno do pracy nad poprawą samooceny z osobami dorosłymi, jak i z młodzieżą.

Celem coachingu z grą LockLuck nie jest poprowadzenie Cię ku oświeceniu, wiecznemu szczęściu czy bogactwu. Jednakże pomoże Ci on czerpać coraz więcej radości z każdego dnia. Wspólnie pokonamy drogę i przejdziemy od samokrytyki i mentalnych blokad do pełnej samooakceptacji i działania! 

Coaching metodą LockLuck jest prosty i praktyczny. Mam nadzieję, że przyniesie Ci wiele przyjemności i i inspirujących odkryć na temat samego siebie:)

Tak, zdrowa samoocena i prawdziwa wiara w siebie jest teraz w zasięgu Twoich możliwości!

Banner_LL_korzysci
zmień postrzeganie siebie za pomocą coachingu samooceny

Mentalna rewolucja

w 5 tygodni kompletnie zmienisz postrzeganie siebie, zweryfikujesz opinie o sobie, pojawi się też większa samooakceptacja i szacunek.

na coachingu samooceny znajdziesz rozwiązanie na problem niskiej samooceny

Rozwiązanie problemu

Wreszcie znajdziesz rozwiązanie problemu braku pewności siebie i zaniżonej samooceny, która być może od dawna Ci przeszkadza w życiu.

Poprzez coaching samooceny wzrośnie twoja pewność siebie

Większa wewnętrzna moc

Uzyskasz większą wiarę w siebie i w swoje możliwości, Twoja pewność siebie i poczucie własnej wartości znacznie wzrośnie.

Coaching samooceny to większą samoświadomość i u ważność na własne potrzeby

Komfort bycia sobą

Zyskasz większą samoświadomość i uważność na własne potrzeby, zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą, czyli z własnymi potrzebami i wartościami.

Po coachingu samooceny pojawi się w tobie energia, ekscytacja i motywacja do działania

Ekscytacja i motywacja

Pojawi się też energia, ekscytacja i motywacja do działania, co sprawi że ruszysz z impetem do przodu!

Coaching samooceny da ci poczucie spokoju i harmonii

Spokój i kreatywność

Twój lęk przed zmianą lub inne obawy znikną lub zmniejszą się, pojawi się poczucie spokoju i harmonii, przestrzeń na kreatywność.

„Nie możemy uciec od lęku. Możemy go tylko przemienić w towarzysza naszych ekscytujących przygód...Codziennie zaryzykuj jeden raz - wykonaj jedno posunięcie, nieznaczne albo śmiałe, takie, dzięki któremu poczujesz się wspaniale”.
Susan Jeffers
Zobacz, co inni mówią o coachingu z LockLuck
opinia_coaching

Monika Nowakowska

Wsparcie, które otrzymałam, pomogło mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej - lepszej - perspektywy, zatem jego moc jest nieoceniona. Naprawdę, nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów, moja akceptacja siebie wzrosła, nabrałam łagodności i równowagi wewnętrznej, z której nie łatwo mnie wyprowadzić, wzrosła moja odwaga i otwartość na ludzi:) Coaching z Justyną nauczył mnie doceniać siebie i dziś wiem, że to jedna z ważniejszych umiejętności, które mogłam wynieść ze spotkań z nią. Polecam taki coaching każdemu, ponieważ wiem, że karty LockLuck w rękach Justyny działają, pomagają budować samoocenę i miałam szansę się o tym przekonać.

opinie_coaching

Daniel Świeszczak

Uważam sesje coachingowe z Justyną za rozwijające... nieee, Justyna otworzy Ci oczy! Justyna niczym Twój przyjaciel poprowadzi i wskaże Ci drogę do samego siebie! Dzięki niej Twoje życie stanie się lepsze! Serio! To nie jest żadna kiełbasa wyborcza. Justyna to nie pseudo coach zadufany w sobie… To przyjaciółka – taki dobry duch. Jak ktoś się przełamie w sobie i zacznie z nią Coaching, to dużo może zyskać, nie tylko zawodowo! Połączenie w grze coachingowej LockLuck sentencji i grafik pozwala bardziej się otworzyć i zajrzeć w głąb siebie...

opinie_coaching

Jan Bartewicz

Justyna, bardzo dziękuję za "wspólnie" spędzone 5 tygodni, podczas których byłaś moim coachem. Słyszałem i czytałem o coachingu wcześniej, ale do zakończenia pierwszej sesji tak na prawdę nie wiedziałem, co to jest i jak to jest być "kołczowanym". Coaching pokazał mi blokady wewnętrzne, i jak sobie z nimi poradzić. Najlepsze w tym jest to, że wszystkie odpowiedzi i rozwiązania już są w mojej głowie, a przy Twojej pomocy jako coacha zacząłem je dostrzegać i zrozumiałem, jak je wykorzystać. Dzięki sesjom z Tobą, zdałem sobie sprawę, co mnie ogranicza i że nie jest trudno podjąć nowe wyzwania - wystarczy chcieć. I podjąłem aktywność, której się obawiałem i której rozpoczęcie odkładałem miesiącami:-)

Odkryjesz i pokonasz to, co Cię blokuje, docenisz siebie i ruszysz do przodu!

Jak można pracować nad poprawą samooceny - porównanie różnych form wsparcia

Od czego zacząć pracę z budową pewności siebie - coaching samooceny

Strach jako narzędzie Krytyka

Nasze nawyki są zacementowanie w miejscu poprzez strach. Strach jest podstawowym narzędziem Twojego Krytyka. W czasie, gdy namówił Cię do przekształcenia określonego zachowania w nawyk, tamto zachowanie mogło być bardzo rozsądne. Jeśli rodzice karali Cię, kiedy jako dziecko okazywałeś złość lub niezadowolenie, to dla Ciebie mogło wtedy być rozsądne chowanie się za maską szczęśliwej buźki. Zachowanie, które przyswoiłeś jako dziecko, w pewnych sytuacjach będzie stosowne. 

Jednakże w takim zakresie, w jakim zachowanie to jest nawykiem (ludzie zadowoleni wewnętrznie nie mają potrzeby uśmiechania się przez cały czas), może hamować Twoją ekscytację, spontaniczność i Twoją możliwość twórczego życia. Niewykluczone, że jakość Twojego życia jest w ten sposób dramatycznie obniżona. 

Najwyższy czas to zmienić. Nie bój się tej zmiany! To nieprawda, że jeśli zaryzykujesz zmianę to…. stracisz przyjaciół, nie uda ci się, będziesz w błędzie, wpadniesz w biedę, zostaniesz odrzucony czy będzie ci głupio. To tylko wymysły Twojego Krytyka, 90% z nich nigdy się nie spełni. 

Zainwestuj w siebie, w swój czas i podejmij wysiłek zmiany swoich nawyków. Koniecznie obejrzyj ten film!

„Człowiek niczego nie nauczy się inaczej, jak poprzez przechodzenie od znanego do nieznanego”.

Claude Bernard

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Cały proces coachingowy z LockLuck trwa 5 sesji, jeśli dotyczy pracy nad poprawą samooceny lub jakiegoś problemu, który z nią koreluje. 
Jedna sesja trwa pomiędzy 1,5 -2,5 godziny. W sumie jest to ponad 10 godzin wzajemnej pracy.

Problemy ściśle związane z niską samooceną wiążą się z:

 • nieumiejetnością delegowania zadań
 • długotrwałym podejmowaniem decyzji
 • zbytnim asekurowaniem się
 • poddawaniem się w trudnych okolicznościach
 • nieumiejętnością udzielania pozytywnych informacji zwrotnych
 • brakiem asertywności
 • brakiem odwagi w dokonywaniu zmian w życiu
 • wybuchami agresji
 • trudnościami w relacjach
 • brakiem równowagi między życiem prywatnym i pracą.

W trakcie coachingu skupiamy się na jednym celu, który aktualnie jest dla Ciebie priorytetowy,

 • Spotykamy się co 1-2 tygodnie (to zależy w dużej mierze od Twoich potrzeb),
 • Miejsce i godzinę spotkań ustalamy wspólnie (w obrębie Warszawy czy u mnie w Józefowie, optymalnie w ciągu dnia),
 • Możliwe są również sesje przez Zoom lub Skype (wieczorem),
 • Cały proces coachingowy powinien nam zająć maksymalnie ok. 5-8 tygodni.

Tak, spotykamy się co tydzień (optymalnie) lub co 2 tygodnie. To jest idealny okres czasu na to, aby odkryte, nowe informacje sobie ułożyć w głowie i zintegrować.

Cały proces coachingowy z kartami LockLuck składa się z 6 etapów i odpowiedzi na 30 pytań.

Do karty z pytaniem Klient dobiera sobie kartę z grafiką oraz kartę z sentencją.

W czasie procesu może również robić sobie notatki i zapisywać najważniejsze dla niego rzeczy.

Wygląda to tak:
Pytanie – Grafika – Sentencja

Na pierwszej sesji Klient odpowiada na 6 pytań, na drugiej na kolejne od 7 do 16, na trzeciej sesji od 17-25, na czwartej od 26 do 30 pytania.
Na piątej sesji mamy podsumowanie całego procesu i zabezpieczenie tego, aby efekty pracy Klienta służyły mu na długo.

Nie trzeba się do coachingu w ogóle przygotowywać. Należy tylko mieć otwarty umysł i gotowość do zmiany. Mile widziany jest dystans względem siebie. Coaching to jest proces zauważania, prawdziwego bycia ze sobą, odkrywania i doświadczania siebie.

Tak, pomiędzy sesjami, najczęściej w tygodniowych odstępach, zadaję także dodatkowe ćwiczenia coachingowe, które mają wesprzeć proces budowy pewności siebie i nawyku doceniania siebie.

Podczas coachingu robię notatki, które następnie przesyłam Klientowi. Klient po każdej sesji robi sobie zdjęcie wybranych przez siebie kart.

Klienci mogą do nich wracać zawsze, kiedy będą czuli taką potrzebę.

Aby efekt sesji był kompletny i skuteczny, należy odbyć regularnie, w odstępach 1-2 tygodniowych, 5 sesji coachingowych. To zapewnia odpowiednią dynamikę procesu oraz przynosi najlepsze efekty.

Przerwanie procesu na dłuższy czas w którymś momencie czy w ogóle nie dokończenie go, powoduje to, że efekt końcowy nie zostanie osiągnięty tzn. nie nastąpi transformacja negatywnej energii w konstruktywną i wspierającą, Klient nie zmieni swojego nastawienia do siebie.

Po każdej sesji robię krótkie notatki i wysyłam Klientowi. Tak więc Klient za każdym razem otrzymuje podsumowanie każdej z sesji (istnieje też możliwość ich nagrywania, za zgodą Klienta). Na ostatniej 5 sesji dokonujemy także całościowego podsumowania procesu, co zmieniło się w wyniku dotychczasowych sesji w życiu Klienta i zabezpieczamy to, aby efekty pracy Klienta służyły mu na długo.

CENA ZA PAKIET COACHINGOWY wynosi 1699 zł brutto.
+ WYJĄTKOWA NIESPODZIANKA – na sam koniec otrzymasz ode mnie coś jeszcze… Pozwól się mile zaskoczyć!

Zamówisz pakiet coachingowy z Lock Luck  klikając w bordowy przycisk poniżej lub w ten link 

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

Bank Millenium
nr konta 11 1160 2202 0000 0002 6084 7768

Odbiorca: Justyna Kaczorowska
W tytule przelewu podaj proszę swoje imię, nazwisko oraz koniecznie Twój adres e-mail.

Aby było szybciej, wyślij mi e-mailem potwierdzenie realizacji przelewu na: justyna.anetta.kaczorowska@gmail.com

Tak, istnieje możliwość otrzymania faktury VAT. W e-mailu proszę wówczas o podanie swoich danych do faktury.

Ale najpierw proponuję Cie niezobowiązującą 30 minutową telesesję bez wychodzenia z domu. Możemy uznać, że wspólnie wypijemy sobie „coffee on the phone”.
Nasza rozmowa będzie trwać nie więcej niż 30 minut.

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!