Please enable JS

Mentoring

Mentoring jako wsparcie dla Twojego biznesu 

 • Wiesz, że zbudowanie strategii marketingowej jest Twojej firmie potrzebne, ale nie wiesz, jak się za to zabrać
 • Zainwestowałeś w liczne szkolenia i kursy online, ale dalej nie potrafisz tego zastosować w praktyce
 • Albo okazało się, że to nie jest to, czego naprawdę na tym etapie rozwoju swojej firmy potrzebujesz
 • Zastanawiasz się więc nad współpracą z coachem biznesowym lub mentorem
 • Wiesz, że chcesz pracować z kimś, kto ma praktyczne doświadczenie w biznesie, wie jak poukładać wszystko w spójną całość i jak w efekcie przyciągać do siebie klientów.

Czy jesteś gotów „zainwestować” w mentoring i szybciej ruszyć z biznesem do przodu?

Mentoring - Justyna kaczorowska
mentoring u Justyny Kaczorowskiej
 • Nie jestem trenerem ani psychologiem – jestem coachem i doradcą marketingowym. 
  Wiem, że budowanie własnego biznesu to nie jest bajka, na początku wymaga od Ciebie oprócz odpowiedniej wiedzy, dużo wytrwałości, kreatywności i fanatycznej wręcz samodyscypliny. Powiem Ci dokładnie, co robić, kiedy to zrobić i jak to zrobić. Dobra strategia marketingowa jest bowiem jednym z kluczowych czynników sukcesu. 

 • Nie będę “owijać w bawełnę” i mówić Ci oczywistości – jestem do bólu konkretna i bezpośrednia.  Wiem, jak stworzyć strategię marketingową i realizować plany marketingowe, więc nie musisz tracić czasu i pieniędzy, aby samemu do tego dochodzić. Ale nie wierz w gotowe recepty na sukces, bo takich nie ma! Budowa każdego biznesu opiera się na własnej obserwacji, twardych danych i testowaniu pomysłów, eksperymentach, czy coś zadziała.
 • Nie jestem odpowiednia dla Każdego – wyznaję konkretne wartości. Jestem uczciwa, bardzo szybka i mocno zaangażowana w to, co robię dla innych. Wierzę, że każdy jest kowalem swojego losu i że za każdym sukcesem stoi talent, wiedza, mega zaangażowanie oraz trochę szczęścia. Jeśli myślisz podobnie, to nasza wzajemna współpraca ma spore szanse, żeby się świetnie układać.
 • Nie jestem tylko doradcą – ale też wspieram Cię i motywuję do działania. Budowanie biznesu to nie tylko sam biznes. Jest to także mentalna podróż i wpisany w nią rozwój osobisty. Jako coach dobrze wiem, że czasem trzeba sobie z kimś wiele strategicznych rzeczy przegadać, pomyśleć na głos, zaufać swojej intuicji, usunąć swoje mentalne blokady, które hamują rozwój firmy. Dobrze wiesz, że wszelka zmiana, czy to w życiu czy w biznesie, zaczyna się od Ciebie.
 • Nie nauczyłam się robić biznesu wczoraj – posiadam ponad 20 letnią praktykę biznesową.
  Swoją karierę zawodową zaczynałam od Asystentki Prezesa, potem byłam Product managerem, Kierownikiem działu, a skończyłam pracę na etacie jako Dyrektor marketingu. Zanim założyłam swój własny biznes, zdobyłam szeroką wiedzę z zakresu organizacji i zarządzania oraz marketingu w różnych branżach. Prawdopodobnie wiem, co może przyspieszyć Twój biznes.
 • Trudno mnie zaszufladkować – odgrywam wiele ról. Jestem coachem z powołania, marketingowcem z zawodu, hobbistycznie podróżniczką, blogerką i malarką, prywatnie żoną i matką. W prowadzeniu biznesu łączę swoją wiedzę i doświadczenie zawodowe z umiejętnościami coachingowymi.
 • Ale tu nie chodzi o mnie – tu chodzi o Ciebie. Budowanie biznesu wymaga doskonałej strategii, dobrej komunikacji i starannego wykonania planu działań. Pracujemy razem od ogółu do szczegółu. Najpierw analizujemy to, gdzie jesteś, budujemy strategię, tworzymy koncept marki, a dopiero na samym końcu powstaje szczegółowy plan promocji i komunikacji marketingowej. Pomogę  Ci odnieść większe sukcesy niż kiedykolwiek wcześniej, skupiając się na Twoich zasobach. Ale pomysł na biznes jest nic nie wart bez działania. Najlepsze pomysły wygasają, jeśli nie zostaną podjęte dalsze działania. Dlatego nie pozwól, aby Twoja idea wygasła. Działaj! Zapraszam Cię do współpracy!

  Twój sukces jest moim sukcesem.

Jak pracuję? - poznaj opinie innych o mnie

"I had a pleasure working with Justyna at BTI. Justyna proved to be a marketing specialist with a solid knowledge of the market and loads of ideas for new campaigns and marketing channels. Justyna was extremely dilligent and a true perfectionist - materials, manuals and reports produced by her were pf high quality, always client-ready. I could rely on her even in complex cases that required flexibility ane understanding of my client's situation. I recommed Justyna as a marketing and sales support manager".
Bartłomiej Trochowicz
Providing Schneider colleagues with simple yet innovative HR solutions
"Na Justynie mogę zawsze polegać, kiedy do załatwienia są zarówno te proste i standardowe sprawy jak i bardziej skomplikowane, wymagające kreatywnego podejścia. Co ważne, zawsze z uśmiechem i dużą dawką pozytywnych emocji...".
Karol Susicki
Dyrektor programowy w Maxie Hill
"Justyna is hardworking person who always fulfill the targets correct on time. She is also good team player and likes to work with other people, always friendly and helpful for other team members.. I would recommend Justyna 100% to everybody. When i was working with her i had a feeling of full comfort".
Magda Biziuk
Finance & Administration Director at Brian Tracy International
"As a founding Partner of Brian Tracy International in Poland, I have met Justyna Kaczorowska at Brian Tracy International, and it was several years ago. Justyna is an extremely conscientious person, always working very hard and smart. Justyna is very creative, which helps immensely in the implementation of various innovative solutions. Moreover, Justyna is a great family member, always caring and showing interest for her children and husband. With massive pleasure I would recommend Justyna to any prospective employer to whom Justyna would like to apply for a professional position. Kind regards".
Marek Stelmaszak
Doradca Prezesa w Bać-Pol Group of Companies, Rzeszów
"Justyna Kaczorowska jest osobą bardzo kreatywną, myślącą niesztampowo, ze świetną umiejętnością nawiązywania kontaktów. Współpraca pozwoliła nam na wdrożenie ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów reklamowania i sprzedawania całkiem konwencjonalnych produktów".
Renata Murlikowska
Senior Project Manager w Lionbridge Poland
"Justyna Kaczorowska jest bardzo dobrym organizatorem pracy własnej i podległego jej zespołu. Jest osobą samodzielną i odpowiedzialną, zaangażowaną, z dużą łatwością nawiązywania kontaktów, systematycznie dążącą do osiągnięcia zamierzonych celów. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Justyną Kaczorowską i polecam ją jako rzetelnego, lojalnego i nastawionego na ciągły rozwój człowieka."
Anna Ressel
Trener, konsultant, project manager w Nowe Motywacje

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!