Please enable JS

Opinie

Kornelia Kostka

"Po sesjach coachingowych z Justyną czuję większą satysfakcję z życia i wewnętrzny spokój, jakiego chyba jeszcze nigdy wcześniej nie doświadczałam. Justyna pomogła mi lepiej zrozumieć, jak funkcjonuje moja podświadomość, jak skutecznie wychwytywać negatywne myśli i jak skonfrontować je z rzeczywistością. Moja pewność siebie została wzmocniona nie poprzez przekonanie, że jestem kimś lepszym, ale poprzez akceptację samej siebie i doświadczeń, jakie zdobyłam do tej pory. Uświadomiła mi, że jak najbardziej mogę nadal się rozwijać i dążyć do osiągania nowych celów, to nie one decydują o mojej wartości, i nie mam nic do udowadniania ani sobie, ani innym. Justyna poświęciła mi bardzo dużo swojego czasu, a jej wnikliwe pytania i ekspertyza pomogły mi zdefiniować i obnażyć bezpodstawność pewnych lęków i obaw. Zwiększyła się u mnie świadomość własnych potrzeb i wartości. Dzięki temu wiem, czego naprawdę potrzebuję, aby być szczęśliwą, i potrafię to odróżnić od tego, co czasem narzuca nam społeczeństwo czy otoczenie, w którym się obracamy. Bardzo się cieszę, że udało mi się trafić właśnie na Justynę i że zaufałam jej od samego początku. Serdecznie polecam, bo naprawdę warto! To jedna z najlepszych inwestycji w siebie, jakie zrobiłam zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym."

Kornelia KostkaJan Bartewicz

Justyna, bardzo dziękuję za "wspólnie" spędzone 5 tygodni, podczas których byłaś moim coachem. Słyszałem i czytałem o coachingu wcześniej, ale do zakończenia pierwszej sesji tak na prawdę nie wiedziałem, co to jest i jak to jest być "kołczowanym". Coaching pokazał mi blokady wewnętrzne, i jak sobie z nimi poradzić. Najlepsze w tym jest to, że wszystkie odpowiedzi i rozwiązania już są w mojej głowie, a przy Twojej pomocy jako coacha zacząłem je dostrzegać i zrozumiałem, jak je wykorzystać. Dzięki sesjom z Tobą, zdałem sobie sprawę, co mnie ogranicza i że nie jest trudno podjąć nowe wyzwania - wystarczy chcieć. I podjąłem aktywność, której się obawiałem i której rozpoczęcie odkładałem miesiącami:-) Coaching oceniam na 9,5 punktu w skali 1-10. Dlaczego nie 10? Zawsze warto się doskonalić i zostawiam Ci pół punktu na stałe doskonalenie :-) Polecam każdemu, kto chce lepiej poznać siebie i zmienić w sobie coś, na czym mu zależy.

Jan BartewiczDaniel Świeszczak

Uważam sesje coachingowe z Justyną za rozwijające... nieee, Justyna otworzy Ci oczy! Justyna niczym Twój przyjaciel poprowadzi i wskaże Ci drogę do samego siebie! Dzięki niej Twoje życie stanie się lepsze! Serio! To nie jest żadna kiełbasa wyborcza. Justyna to nie pseudo coach zadufany w sobie… To przyjaciółka – taki dobry duch. Jak ktoś się przełamie w sobie i zacznie z nią coaching, to dużo może zyskać, nie tylko zawodowo! Połączenie w grze coachingowej LockLuck sentencji i grafik pozwala bardziej się otworzyć i zajrzeć w głąb siebie. Justyna umie słuchać i ma miły głos, jest delikatna i jest świetnym przewodnikiem, towarzyszy w drodze, ale nie ingeruje za bardzo. Dobrze mi się z nią pracowało, motywowała mnie do pracy. Pomogła mi wyjść ze swojego "matrixa", wydobyć moje ukryte, waleczne ja, sprawiła, że opadły w środku bariery i łańcuchy, które mnie wcześniej krępowały. Zabrała mnie w podróż do krainy własnego ja, za co bardzo jej dziękuję. Justyna - byłaś świetnym towarzyszem życiowej drogi i pomogłaś mi zdobywać nieodkryte lądy i ustawić swój kompas podczas życiowej burzy. Z wielką przyjemnością będę polecał Twoje usługi innym.

Daniel ŚwieszczakMałgorzata Rembas

Nigdy nie korzystałam z usług profesjonalnego coacha, w tym przypadku otrzymane wsparcie było powyżej poziomu moich oczekiwań. Uświadomiłam sobie rzeczy nieuświadomione do tej pory, a poważnie głównym przełomem była zmiana postrzegania siebie, zrozumienie swoich potrzeb i wartości, którymi się w życiu kieruję, świadomie bądź podświadomie. Coaching z Justyną pomógł mi w tym, że dziś mniej "zadręczam" się negatywnymi myślami, wiem, po co i dlaczego robię to, co robię, a przez to jestem bardziej szczęśliwa. Ponieważ zmieniłam postrzeganie siebie, zmieniło się również postrzeganie mnie przez inne osoby w moim otoczeniu w stronę pozytywną😊. Czasami podejmujemy pewne decyzje pod wpływem innych, nie uświadamiając sobie tak naprawdę, czego to MY tak naprawdę chcemy bądź wręcz ulegamy manipulacjom - jest to jeden z powodów dla których polecam takie sesje. Drugi powód to praca nad poczuciem własnej wartości, czasem zdarzają nam się sytuacje w życiu, które sprawiają, że nasze fundamenty poczucia wartości "pękają", dlatego warto wtedy sięgnąć po coaching, na pewno pomoże nam w zrobieniu "inwentaryzacji". Coaching z grą LockLuck jest szczególny, gdyż losowo wybierane obrazy podczas sesji bardzo pomagają docierać do ukrytych myśli, bo niemal natychmiast nasuwają się skojarzenia z danym pytaniem. Czasami bardzo ciężko było mi sięgnąć w głąb siebie, a taka formuła gry bardzo pomagała, był to również pewien element odskoczni od pytań zadawanych wprost, karty LL bardzo urozmaicały nasze sesje. Podsumowując, nie żałuję, że zdecydowałam się na sesje coachingowe z LockLuck , żyje mi się teraz lepiej i nie wątpię, że kiedyś to powtórzę. Przecież, kiedy nam żyje się lepiej, to ma to również wpływ na nasze najbliższe otoczenie.

Małgorzata RembasMalwina Skorek

Przyszłam do Justyny z celem zaakceptowania siebie. Coaching na pewno bardzo mi pomógł, otworzył mnie i sprawił, że zmieniłam do siebie nastawienie. Osiągnęłam swój cel dzięki procesowi z kartami LockLuck Najbardziej podobało mi się to, że dzięki zwykłym obrazkom, pytaniom i sentencjom można wiele się nauczyć, zrozumieć i bardziej otworzyć. Nie jest to łatwy proces - dochodzenia do samoakceptacji, ale dzięki LockLuck jest prostszy do zrealizowania. Na pewno poleciłabym go osobom, które chcą osiągnąć swój cel, ale ciężko im to idzie.

Malwina SkorekDaniel Wellman

Po coachingu odczułem w pierwszej kolejności dużo większy spokój, wewnętrzne wyciszenie i ogólnie poprawę samopoczucia. Pojawiło się więcej przestrzeni w moim umyśle, nagle pojawiły się nowe pomysły, zacząłem być bardziej kreatywny i przestałem bać się rozpoczynać nowych projektów. Wzrosła tez moja motywacja do działania. Teraz widzę, że w moim przypadku największym ograniczeniem, żywą barierą byłem ja SAM. Najbardziej podobało mi się w coachingu połączenie osobowości coacha z kartami LockLuck. Nie sądziłem, że zestaw kart i sentencje oraz pytania coacha, dadzą tak wspaniały efekt i pozwolą mi ruszyć dalej przed siebie. Atmosfera podczas sesji była niesamowita, czułem się jak u siebie w domu, pozwoliło mi to, na dużo większe otwarcie się z tym, co kryłem w sobie, uwolniłem wiele emocji, a po wyjściu z sesji czułem się, jakbym zrzucił z karku jakiś wielki ciężar. Każda technika, marzenie, które jest w stanie choć trochę zmienić postrzeganie nas samych oraz świata, w którym żyjemy, jest godne polecenia. Coaching z grą LockLuck to innowacyjne podejście do tematu blokujących nas myśli i emocji, gorąco polecam to narzędzie, jest warte każdego wysiłku. Z całego serca zachęcam do skorzystania z coachingu z Justyną, bo każdy z nas zasługuje na wewnętrzny spokój oraz siłę do codziennego życia.

Daniel WellmanMonika Nowakowska

Wsparcie, które otrzymałam, pomogło mi spojrzeć na siebie z zupełnie innej - lepszej - perspektywy, zatem jego moc jest nieoceniona. Naprawdę, nie spodziewałam się tak spektakularnych efektów, moja akceptacja siebie wzrosła, nabrałam łagodności i równowagi wewnętrznej, z której nie łatwo mnie wyprowadzić, wzrosła moja odwaga i otwartość na ludzi:) Coaching z Justyną nauczył mnie doceniać siebie i dziś wiem, że to jedna z ważniejszych umiejętności, które mogłam wynieść ze spotkań z nią. Polecam taki coaching każdemu, ponieważ wiem, że karty LockLuck w rękach Justyny działają, pomagają budować samoocenę i miałam szansę się o tym przekonać.

Monika NowakowskaPo skończeniu z Justyną sesji coachingowych było dużo lepiej zaczęłam być bardziej pewna siebie, i przede wszystkim zaczęłam dużo bardziej siebie doceniać. Oczywiście zdarzały się gorsze chwile, w których przychodził krytyk, ale z czasem coraz lepiej umiałam sobie z nim radzić. Napisałam pozytywnie egzaminy, otrzymałam świadectwo, i teraz oczekuję na wyniki rekrutacji. Ten rok dał mi w kość. Zdecydowanie nasze spotkania bardzo mi pomogły. Bez nich byłoby bardzo ciężko. Miło wspominam nasze sesje i z wielką chęcią wróciłabym do nich:). Jestem bardzo wdzięczna Justynie za pomoc, jest ona cudowną osobą. Polecam coaching samooceny z Justyną z całego serca!

KarolinaRobert Wasik

Coaching z Justyną stanowił dla mnie odkrycie siebie samego na nowo. Początkowo z dystansem podchodziłem do metod zaglądania w „umysł” drugiego człowieka i teraz wiem, jak bardzo się wtedy myliłem. Zapewne, jak wiele osób, ograniczałem swoje decyzje przed ewentualnym lękiem, wyimaginowany konsekwencjami, a może i gdzieś niską samooceną. Pęd życia, wiele spraw nie pozwalały mi o tym pomyśleć, dlaczego tak się dzieje, dlaczego tak jest… jedyne co mi w głowie pozostawało, to żal że kolejną decyzję podąłem w skutek negatywnego impulsu. Justyna temu wszystkiemu powiedziała stanowczo STOP! Dzięki wielu godzinom sesji nauczyłem się rozmawiać z własnymi emocjami, zrozumiałem, czym jest próba przezwyciężenia lęku psychologicznego i umocnienie świadomości własnej wartości. Dzięki sesjom z Justyną dzisiaj patrzę na siebie inaczej oraz na nowe wyzwania, które życie mi proponuje. Jest tak, jak zawsze chciałem, żeby było. Dzięki!

Robert WasikBożena Jamka-Czyż

Coaching poniekąd zmusił mnie do zatrzymania w tym codziennym biegu rodzinnym, zawodowym. Doceniam to, że dzięki Tobie wygospodarowałam wreszcie czas, abym mogła odpowiedzieć na pytania, których odpowiedzi są niezbędne do ułożenia sobie swoich celów. Niektóre z tych pytań w LockLuck brzmiały mi w głowie od lat, ale nie znalazłam sama na to czasu, aby głośno na nie odpowiedzieć. Ostatnie nasze sesje wzmocniły moją samoocenę i pewność siebie, a dziś rano nawet poczułam tak bez zastanawiania, że mam powód do docenienia siebie.

Bożena Jamka-CzyżAnna Zajdler

Na pewno po coachingu zauważyłam mniejszy poziom odczuwania lęku ogólnie. Bardziej pozytywnie patrzę dziś w przyszłość. Wiem, że będzie dobrze, że nic mi nie grozi i nie ma się, czego bać. Przestałam się martwić. Nie spodziewałam się, że podczas coachingu wyjdzie wiele rzeczy tak naturalnie, bez wysiłku, tak łatwo, że podczas zwykłej rozmowy tak wiele odkryję i że nie był to ciężki proces. Podobało mi się to, że podczas tych sesji byłam w stanie się zatrzymać, przyjrzeć sobie i nazwać wiele rzeczy, o których na co dzień się nie myśli. Był efekt WOW, bardzo pomagały mi w tym obrazy, nadawały kształt temu, co chciałam powiedzieć. Mając je przed sobą, dużo łatwiej było mi ubrać w słowa swoją wypowiedź, pewne rzeczy sobie uświadomić. Jak już coś widzisz i umiesz to nazwać, to potem jest dużo prościej znaleźć rozwiązanie problemu i zacząć działać. Forma pracy z kartami LockLuck bardzo mi się podobała, to była fajna zabawa, czułam się bardzo bezpiecznie i dobrze. Bardzo Ci za to doświadczenie dziękuję Justyno.

Anna ZajdlerJoanna Mikulska

Coaching z Justyną pomógł mi zrozumieć, co jest dla mnie ważne w moim życiu i pracy. Zauważyłam, że teraz znacznie szybciej realizuję swoje cele. Mam poczucie, że zmiana ta ma charakter wieloaspektowy – jest to szereg drobnych zmian, których już nawet nie zauważam, ponieważ stały się częścią mnie. Mogę wskazać wiele konkretnych różnic w sposobie pracy. Jestem teraz lepiej zorganizowana i znacznie skuteczniej wykorzystuję czas. Jednak chyba największą korzyścią jest to, że zrozumiałam swoje motywy. Wiem, co mną kieruje – i co jest dla mnie ważne w relacjach z ludźmi. Justyno, bardzo Ci dziękuję.

Joanna MikulskaPodchodziłem do tej metody z pewną rezerwą. Cóż może się bowiem wydarzyć od spoglądania na jakieś karty. A jednak one zmieniają nas wewnętrznie bez dwóch zdań. Już po trzech tygodniach pracy z Justyną jestem innym człowiekiem. Pomogła mi odnaleźć wewnętrzną moc, którą ma przecież w sobie każdy z nas, choć często gubimy kontakt z nią gdzieś w wirze życia. Wielkie dzięki Justyno za Twoją znakomitą pomoc.

ŁukaszAnna Jastrzębska

Bardzo ciepło wspominam sesje z Justyną. To, jak pochylała się nad moimi problemami – jak nie pozwalała na dryfowanie bez końca, jej zrozumienie, ale i „postawienie do pionu”, kiedy było to potrzebne. Jako filozof teoretycznie wiem, czym jest zachowanie „złotego środku” – Justyna stosując tą zasadę w praktyce pomogła mi pozbyć się paru cierni z mojego życia, za co jej serdecznie dziękuję:)

Anna JastrzębskaAgnieszka Osińska

Na pewno nasze dwa spotkania zmotywowały mnie do ćwiczenia jogi i przez jakieś następne 6 tygodni od spotkania prawie codziennie się troszkę „jogowałam” – zatem można byłoby to nazwać obudzeniem … czy może właściwiej nie dopuszczaniem do zaśnięcia jakiegoś wewnętrznego imperatywu. Nawet pisząc te słowa czuję, jak znów budzi się we mnie ten imperatyw – zatem: sesje dały mi jakiś napęd, motyw do działania.

Agnieszka OsińskaPiotr Frydrych

Justyna Kaczorowska wykazała się podczas współpracy umiejętnością aktywnego słuchania. Pomogła mi w uświadomieniu priorytetów i wartości. Wspólna praca przyniosła również efekty w uświadomieniu negatywnych przekonań i zastąpieniu części z nich pozytywnymi. Polecam.

Piotr FrydrychJustyna Kaczorowska jest osobą bardzo kreatywną, myślącą niesztampowo, ze świetną umiejętnością nawiązywania kontaktów. Współpraca pozwoliła nam na wdrożenie ciekawych i niekonwencjonalnych pomysłów reklamowania i sprzedawania całkiem konwencjonalnych produktów.

Renata MurlikowskaAnna Ressel

Justyna Kaczorowska jest bardzo dobrym organizatorem pracy własnej i podległego jej zespołu. Jest osobą samodzielną i odpowiedzialną, zaangażowaną, z dużą łatwością nawiązywania kontaktów, systematycznie dążącą do osiągnięcia zamierzonych celów. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z Justyną Kaczorowską i polecam ją jako rzetelnego, lojalnego i nastawionego na ciągły rozwój człowieka.

Anna ResselMarek Stelmaszak

As a founding Partner of Brian Tracy International in Poland, I have met Justyna Kaczorowska at Brian Tracy International, and it was several years ago. Justyna is an extremely conscientious person, always working very hard and smart. Justyna is very creative, which helps immensely in the implementation of various innovative solutions. Moreover, Justyna is a great family member, always caring and showing interest for her children and husband. With massive pleasure I would recommend Justyna to any prospective employer to whom Justyna would like to apply for a professional position. Kind regards.

Marek StelmaszakBartłomiej Trochowicz

I had a pleasure working with Justyna at BTI. Justyna proved to be a marketing specialist with a solid knowledge of the market and loads of ideas for new campaigns and marketing channels. Justyna was extremely dilligent and a true perfectionist - materials, manuals and reports produced by her were pf high quality, always client-ready. I could rely on her even in complex cases that required flexibility and understanding of my client's situation. I recommed Justyna as a marketing and sales support manager.

Bartłomiej TrochowiczKarol Susicki

Na Justynie mogę zawsze polegać, kiedy do załatwienia są zarówno te proste i standardowe sprawy, jak i bardziej skomplikowane, wymagające kreatywnego podejścia. Co ważne, zawsze z uśmiechem i dużą dawką pozytywnych emocji..

Karol SusickiZapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!