Please enable JS

Kontakt

Jeśli masz pytania dotyczące procesu coachingowego i zasad współpracy ze mną, zapraszam Cię do kontaktu. Najlepiej jeśli wypełnisz również poniższy formularz. Pamiętaj, że nasza pierwsza telekonsultacja jest niezobowiązująca, jej celem jest bliższe poznanie Ciebie i Twoich potrzeb.

Jeśli chodzi o sesje coachingowe, to z osobami zamieszkującymi w Józefowie, Warszawie i jej okolicy spotykam się z reguły osobiście, natomiast z osobami z innych miast prowadzę sesje przez Skype lub telefon.

Justyna Kaczorowska Certyfikowany Coach NMC i metody pracy nad samooceną z kartami LockLuck

Formularz kontaktowy

Zapraszam Cię do wypełnienia formularza kontaktowego. Odpowiedz proszę na poniższe pytania. 

Mają one na celu zwiększyć efektywność naszego pierwszego spotkania.

Informacje, które poniżej podasz, są oczywiście poufne. 

Z góry pięknie dziękuję!

  Tak, zapisuję się na gratisową sesję wstępną!Tak, jestem zainteresowany coachingiem, proszę o przesłanie oferty.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Justyny Kaczorowskiej na wskazany przeze mnie e-mail na temat usług i produktów coachingowych.Akceptuję politykę prywatności strony.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach kontaktowych oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych od Justyny Kaczorowskiej na wskazany przeze mnie e-mail na temat usług i produktów coachingowych. Akceptuję politykę prywatności strony.

   Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
   i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
   budować pewność siebie!