Please enable JS

Coach Justyna Kaczorowska

coach Justyna Kaczorowska

Słowem wstępu

Nie spotykamy się przypadkiem. Podobno przypadki nie istnieją. Dotarłeś, dotarłaś na moją internetową stronę, bo masz ku temu powód. Może nawet nie wiesz dokładnie jaki, ale to nie ważne. Widocznie tak miało być. To bez znaczenia, co Cię przyciągnęło, ważne jest, że jesteś tu. Pewnie ciekawi Cię to, kim jestem i co robię?

Jestem pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnej metody do pracy nad samooceną – Lock Luck. Pomagam innym, aby odkrywali to, co ich blokuje, by docenili siebie i ruszali z impetem do przodu. By zaczęli prawdziwie wierzyć w siebie, „nabierali wiatr w żagle” i spełniali swoje upragnione cele i marzenia.

Zapraszam Cię na coaching ze mną – do ciekawej podróży w głąb siebie, do lepszego samopoznania oraz do śledzenia wpisów na moim blogu. Chcesz pogadać o tym, co chciałbyś zmienić? Pierwsza, wstępna sesja coachingowa jest oczywiście bezpłatna. A może zechcesz zapisać się właśnie teraz?
Nie zwlekaj, uczyń to, możesz tylko na tym zyskać!

 

ZAPISZ SIĘ NA WSTĘPNĄ SESJĘ

Moja droga do coachingu:) 

Pochodzę z Otwocka, tu spędziłam dzieciństwo i część swojego dorosłego życia. Teraz mieszkam w Józefowie i to miejsce jest obecnie najbliższe mojemu sercu. Cenię sobie kontakt z naturą. W otoczeniu wspaniałych sosnowych lasów, rzeki Świder i kameralnego klimatu podwarszawskiego miasteczka wiodę całkiem zwyczajne, spokojne życie. Poza tym jestem podróżniczką – poszukiwaczką, dosłownie i w przenośni. Jestem bardzo ciekawa zarówno świata, jak i ludzi.

Patrząc wstecz – przez całe swoje życie szukałam sposobów na bycie bardziej efektywną, na szybkie osiąganie celów (tak, jestem niecierpliwa!) i określonych wyników, bo to mocno motywuje mnie do działania i oczywiście wzmacnia poczucie własnej wartości (oraz też moje Ego:)). Wiedziałam, że to, co osiągamy jest ściśle związane z tym, co o sobie myślimy i w co wierzymy. Bardzo chciałam studiować psychologię, ale jak się pewnie domyślasz, wybrałam to, co mówił mi rozum (dziś wybrałabym serce!) i poszłam na studia ekonomiczne, aby zostać w przyszłości skutecznym menedżerem. I zostałam nim – pierwszą pracą, jaką wybrałam, było właśnie stanowisko Product managera w niemieckim wydawnictwie, które weszło wówczas na polski rynek. Miało to także swoje mocne strony – bardzo dobrze władam dziś językiem niemieckim oraz zdobyłam kawał biznesowej wiedzy m.in., jak należy skutecznie wprowadzać nowe produkty na rynek i jak je wypromować. Z biegiem lat zauważyłam, że aby awansować wyżej, potrzebne są nie tylko tzw. „twarde umiejętności i wiedza”, ale również umiejętność słuchania, komunikacji, czyli tzw. “kompetencje miękkie” oraz siła przebicia i pewność siebie. Bardzo interesował mnie aspekt budowania wiary w siebie, zwiększania pewności siebie, a właściwie tego, jak to się dzieje, że jedni ludzie to tak po prostu mają, a innym tego brakuje. Chciałam wiedzieć, co się za tym wszystkim kryje. Podświadomie bowiem czułam, że, jak dojdę do tego, co mnie powstrzymuje, to będę wiedziała dalej, co z tym zrobić (znajdę rozwiązanie swojego problemu) i zacznę działać – realizować własne cele i marzenia, a nie tylko firmy, w której pracuję. I tak, przez wiele lat, na różne sposoby, poznawałam siebie, modyfikowałam swoje zachowania, wspierałam się pozytywnymi myślami i … cały czas to robię.

Poznawanie siebie to piękna, choć czasami i wyboista droga. Czasem było to przyjemne, czasem bolesne i trudne doświadczenie, ale zawsze ważne i potrzebne, bym mogła żyć, tak, jak tego pragnę i być tym, kim chcę być. W tych poszukiwaniach siebie dotarłam nawet na warsztat „Big Mind – Big Heart” z Ś.P. buddystką Małgorzatą Braunek i na kilka medytacji Zen (tak na marginesie doświadczenie bezcenne!). Po nagłej utracie pracy zdecydowałam się na psychoterapię, żeby szybciej zebrać się do tzw. przysłowiowej „kupy”, ale też po to, by lepiej przyjrzeć się sobie, jak funkcjonuję w ogóle i co chcę dalej ze swoim życiem zrobić. To był ważny dla mnie czas, bardzo potrzebny, choć niełatwy. Dziś śmiało mogę jednak powiedzieć, że niczego nie żałuję i że nigdy nie zawiodłam się na tzw. rozwoju osobistym, jakkolwiek banalnie to brzmi.

Uświadomiłam też sobie, że to, co dziś najbardziej pragnę robić, to pomagać innym osobom poprzez coaching, aby mogły szybciej dochodzić do tego, co je blokuje, nauczyć się wzmacniać siebie i w efekcie ruszyć do przodu, by spełniać swoje cele i żyć na swoich warunkach. Decyzja o byciu coachem dojrzewała we mnie wiele lat. Dla mnie coaching jest bardzo wyjątkowym spotkaniem. To specyficzna forma spotkania się dwóch osób oparta na zaufaniu. To, co istotne w tym procesie, to stworzenie warunków do konstruktywnego i pozytywnego spojrzenia na siebie, z pewnego dystansu, oddalenia, czasem odmienny niż do tej pory. To właśnie mój drugi, wewnętrzny świat. Podróżuję zatem w tym świecie od siebie do drugiej osoby i przez jakiś czas towarzyszę im w ich własnej drodze, jeśli tego zapragną.

Ta podróż, jak każda inna, ma swoje wspaniałe, niezapomniane krajobrazy i momenty, które zapadają głęboko w pamięć. Podczas tych spotkań po prostu jestem, słucham i czuję oraz zadaję pytania. Moim celem jest nie przeszkadzać tej drugiej osobie, nie zakłócać jej procesu budowania samoświadomości, towarzyszyć jej w pełni i świadomie, czasem wspierać nowe spojrzenie na siebie, pokazywać tło i sytuację, w której pozostaje, cel, ku któremu dąży. Pomagam odkryć im, co jest dla nich naprawdę ważne, a od czego się bardzo często oddalili. Uważam, że każdy z nas jest elementem systemu, większego i silniejszego niż on sam – systemu rodzinnego, kultury organizacji, klimatu zespołu czy kultury. Coaching pomaga przyjrzeć się konkretnej sytuacji, swojemu życiu z lotu ptaka i odkryć pewne elementy, których nie jesteśmy w stanie dostrzec z bliska, pomaga zdystansować się lub wejść na głębszy poziom i wyjąć coś z podświadomości.

Coaching pomaga spojrzeć na siebie z innej perspektywy i … stosunkowo szybko znaleźć rozwiązanie, z poszanowaniem siebie i własnych wartości.

Jak zostałam Coachem
Justyna Kaczorowska coach na zdjęcie z Marylin Monroe

„Przy­pad­ko­we spot­ka­nie jest czymś naj­mniej przy­pad­ko­wym w naszym życiu” Julio Cortazar

Zostanę twoim Coachem
Coach

Dlaczego warto wybrać mnie na swojego coacha?

Ponieważ przeszłam taką drogę, jaką przechodzisz prawdopodobnie teraz Ty – od pracy na etacie, poprzez zmianę pracodawców, żeby się dalej rozwijać i awansować aż do otwarcia i rozwijania swojego biznesu, wzmacniania wiary w siebie i dalszy rozwój swoich umiejętności. Doskonale wiem, jak trudno jest tego dokonać i jak ciężko jest ten proces przechodzić samemu. Założenie i prowadzenie własnego biznesu wymaga naprawdę ogromnej odwagi, wiedzy i wytrwałości oraz dużej dawki pozytywnego myślenia, codziennie! Budowa lepszej samooceny, wzmacnianie wiary w siebie i niwelowanie krytycznych myśli to też nie lada wysiłek, ale warto go podjąć!

Choć osiągnęłam już całkiem sporo, to cały czas pracuję nad swoim pozytywnym, wewnętrznym monologiem w głowie, nad tym, żeby się wspierać i motywować do działania oraz identyfikować obszary, które mi moją energię zabierają. Dlatego też zostałam pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem Lock Luck – innowacyjnej metody do pracy nad poprawą samooceny, pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Sama przeszłam ten proces, a teraz pomagam innym w tym, żeby się zaakceptowali i by żyło im się lepiej.

Wierzę w to, że zdrowa samoocena jest dla ludzi tym, czym gorące powietrze dla balonów. Dlatego uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich w kreowaniu wizji siebie lub swojego biznesu. Wiem, że to, co osiągamy, jest ściśle związane z tym, co o sobie myślimy i w co wierzymy. Warto więc zacząć od dziś myśleć pozytywnie zamiast siebie sabotować!

Wspieram zatem osoby w procesie dochodzenia do pełnej samoakceptacji. Uczę, jak mogą sami siebie wspierać oraz radzić sobie z negatywnymi (ograniczającymi) przekonaniami i brakiem energii do działania. Podczas coachingu pomagam im odkryć ich potencjał, ukryte zasoby, by spojrzeli na siebie bardziej łaskawym okiem, pomagam im odkryć swoje blokady, hamulce, a następnie zniwelować je, żeby więcej nie przeszkadzały i mogli ruszyć z impetem do przodu. Fascynuje mnie obserwowanie tego, jak pod wpływem coachingu osoby (coachee) rozkwitają, do tego stosunkowo w dość szybkim czasie. Lubię pracować głęboko, dotykać sedna, tego, co w życiu ważne.

Coaching prowadzę osobiście (Warszawa, Józefów i okolice), przez SKYPE’a, ZOOM oraz przez telefon. Szczególnie bliskie mojemu sercu są obszary: podwyższanie swojej samooceny, odkrywanie swojej misji/ wizji, budowanie własnej marki osobistej oraz poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych.

Każda pierwsza telesesja coachingowa jest bezpłatna (30 minut). Trzeba bowiem sobie odpowiedzieć na pytanie, czy możemy, czy chcemy i czy potrafimy ze sobą pracować. Z racji całkiem sporego doświadczenia biznesowego, prowadzę też coaching biznesowy, coaching menedżerski  i mentoring dla osób, które mają w planach założyć swój biznes i potrzebują w tym temacie wsparcia.

 

ZAPISZ SIĘ NA WSTĘPNĄ SESJĘ!

Jak pracuję jako coach?

Jak wspomniałam wcześniej, w swojej pracy używam innowacyjnego narzędzia – gry coachingowej  LockLuck. Ta metoda pracy coachingowej całkowicie mnie urzekła, dlatego bardzo szybko podjęłam decyzję o tym, żeby zostać jej certyfikowanym coachem. Pozwala mocno zbliżyć się do siebie i prawdziwie zaakceptować, przemienić wewnętrzny głos krytyczny w bardziej wspierający (głos Sprzymierzeńca). 

Dziś wiem, że wiary w siebie nie można szukać poza sobą (można, ale jest to wielce nieefektywne i krótkotrwałe), odnaleźć ją można tylko, głęboko we własnym wnętrzu. I nie ma drogi na skróty, niestety. Dobra wiadomość jest taka, że ona tam jest, trzeba ją tylko odkryć na nowo. A ja mogę Ci w tym pomóc, jeśli tylko tego zechcesz.

Mam nadzieję, że ta strona, moje e-booki i treści na blogu będą zachętą i inspiracją dla Ciebie, że docenisz wreszcie siebie, że uwierzysz, że jesteś w stanie osiągnąć swój cel, rozwiązać swój problem, jeśli tego naprawdę bardzo chcesz, a także w to, że każdą zmianę trzeba zaczynać od siebie. Jeśli poukładasz sobie to, co masz w środku, to i świat zewnętrzny z czasem też zacznie się porządkować.

Zapraszam do kontaktu!

Zapraszam Cię na coaching!

 

WIĘCEJ O COACHINGU Z LOCKLUCK!

coach Justyna Kaczorowska zdjęcie

Krótkie bio

Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii (specjalizacja marketing oraz organizacja i zarządzanie). Jestem także certyfikowanym coachem PCD II stopnia (Practitioner Coach Diploma – Life and Executive Coaching) cenionej europejskiej szkoły Noble Manhattan Coaching oraz akredytowanym coachem Międzynarodowego Instytutu Coachingu (IIC). Jej założycielem jest wyjątkowy człowiek i wybitny coach – Gerard O’Donovan. Jestem także, pierwszym w Polsce, certyfikowanym coachem LockLuck – innowacyjnej metody pracy nad poprawą samooceny. Tak jak wspomniałam wcześniej, przez wiele lat pracowałam w wielu branżach: wydawniczej, szkoleniowej, hotelarsko-turystycznej i ostatnio farmaceutycznej, w których najczęściej byłam menedżerem/ kierownikiem/ dyrektorem marketingu. Posiadam praktyczne, ponad 20-letnie doświadczenie biznesowe w zakresie ogólnie pojętego marketingu, w tym: tworzeniu planów marketingowych (moim sukcesem było przez prawie 2 lata optymalne planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym na poziomie 4,5 mln zł dla 250 produktów), w projektowaniu ulotek oraz stron internetowych, przygotowywaniu i realizacji kampanii marketingowych w Internecie oraz w zarządzaniu produktem i szkoleniami (organizowałam m.in konferencje  Briana Tracy w Polsce dla 1500 osób). Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się współpracując z agencją marketingową –
Su4ma – Support for marketing. Więcej szczegółów o mojej karierze zawodowej oraz rekomendacje znajdziesz na moim prywatnym profilu na Linkedin.

 

Dokąd zmierzam?

Nie wiem, co będzie. Niewiedza ta zachęca mnie jednak do działania, do tworzenia i do kontynuowania drogi samopoznania. Lubię nie wiedzieć. Nie wiem, gdzie będę za 10, 20 lat. Nie wiem nawet, czy jeszcze będę. Co nie oznacza, że nie zadaję sobie pytań w stylu “Jaka chcę być? Kim chcę być”. Coraz bardziej akceptuję siebie i przekonuję się, że wszystko się dzieje po coś. Staram się doceniać siebie za wszystkie swoje życiowe role – dojrzałej stażem mężatki, matki starającej się nadążać za dwójką dorastających synów, wiernej przyjaciółki, troskliwej córki i przedsiębiorcy rozwijającego siebie i swój biznes. Różnie mi to wychodzi:) Uwielbiam rodzinne podróże w bliskie i dalekie strony, odkrywanie wciąż niepoznanych, ciekawych zakątków świata i nowych smaków. Wciąż jestem spragniona życia.

Przynaję, jestem trochę “niespokojnym duchem” – nieustannie czegoś szukam i uczę się nowych rzeczy. Dlatego m.in. zapisałam się na kurs malarstwa. Tam zanurzam się w świat kolorów, zapachu farb i meandrów wyobraźni, maluję sobie pod okiem uznanej akwarystki Pauliny Kopestyńskiej i jest mi z tym dobrze. Od niedawna usiłuję uprawiać też jogę, która jest dla mnie niesamowitym ćwiczeniem na to, by być “tu i teraz”. Bardzo daleko mi do ideału – do wiotkiej, gibkiej i elastycznej kobitki. I to też jest ok. Tutaj dla mnie liczy się sama droga. Ponad to pochłaniam olbrzymie ilości książek i lubię oglądać dobre filmy. Jak widzisz, nic oryginalnego.

Tak zupełnie na koniec, zapraszam Cię do polubienia mojej strony na FBCoaching samooceny z grą LockLuck.  

Jeśli zaś lubisz sztukę, to zapraszam Cię też do polubienia fanpage`a z moimi obrazami Justin – galeria obrazów.

jeśli uważasz, że jest na nam ze sobą po drodze, to zapraszam do pierwszego niezobowiązującego kontaktu.

 

ZAPISZ SIĘ NA WSTĘPNĄ SESJĘ!

Moje certyfikaty coachingowe


Wybrane szkolenia i kursy

• 10-11.10.2018 Konferencja “The Best of online marketing” zorganizowana przez Forum media oraz magazyn Online Marketing w Warszawie,

• 7.06.2017 Konferencja “Certyfikowany Social media manager” zorganizowaną przez Forum media oraz magazyn Online Marketing w Warszawie,

• 19.05.2016 Seminarium Era e-marketera” zorganizowane przez agencję Brain Juice Group w W-wie,

• 7.10.2014 Konferencja Briana Tracy – „Po pierwsze sprzedaż, po drugie sprzedaż, po trzecie sprzedaż” zorganizowana przez BTI w Warszawie,

• 21.06.2013 Certyfikowany kurs z kwestionariusza badania osobowości Dimensions (Talent Q),

• 2012-2013 Udział w warsztatach rozwojowych Briana Tracy – Mistrzostwo w biznesie, Mistrzowskie Przywództwo, Przywództwo Wyższego Stopnia

• 2012 Szkolenie „Profesjonalny e-mail marketing kluczem do klienta” zorganizowane przez firmę Optivo GmbH w Warszawie,

• 2012 Seminarium Era e-marketera” zorganizowane przez agencję Brain Juice Group w W-wie,

• Lata 2000-2011 Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne dotyczące marketingu internetowego, zarządzania produktem, budowy e-nsl, serwisów internetowych,
  e-malingów, składu, kreacji graficznych i procesu druku,

• 2011 Konferencja Roadshow „E-commerce w praktyce” zorganizowana przez Akademię Empathy w Warszawie,

• 2011 Kongres Online Marketing Master Class –„Skuteczna sprzedaż i reklama w Internecie”,

• 2010 Warsztat dla kierowników w oparciu o metodologię MBTI – „Zarządzanie różnymi typami osobowości”,

• 2010 Webseminar „Neuromarketing & Usability” zorganizowany przez Siegfried Vögele Institiut w Niemczech,

• 2009 Szkolenie „Google AdWords” zorganizowane przez firmę Performance Media w Warszawie,

• 2009 Szkolenie Prof. Siegfrieda Vögele na temat „Wykorzystania metody dialogowej w marketingu bezpośrednim” w Niemczech.

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!