Please enable JS

Coaching biznesowy

Coaching biznesowy – od pasji do wizji swojego biznesu

Coaching biznesowy

Czy można znaleźć pomysł na biznes nie mając pasji? Czasami przeglądając artykuły związane z zakładaniem biznesu mam wrażenie, że wystarczy znaleźć pasję i już mamy biznes. Pasja załatwi wszystko – przyciągnie klientów, ułatwi marketing i promocję, osłodzi trudne chwile, gdy pojawią się pierwsze wyzwania.

Problem jednak w tym, że wiele osób nie ma pasji. Wiele osób, które zgłasza się do mnie na coaching biznesowy ma nawet problem z określeniem swoich zainteresowań. A pasja to nie jest coś, co można wymyślić w ciągu jednego wieczoru. Pasja to setki godzin poświęconych na zgłębianie tematu, który wzbudza Twoją ciekawość. Poza tym badania prowadzone przez amerykańskich naukowców dowodzą, że jedynie 20% ludzi potrafi znaleźć zajęcie, które przerodzi się w prawdziwą pasję.

Na szczęście każdy z nas posiada coś, do czego może sięgnąć w każdej chwili – również szukając pomysłu na biznes. Mam na myśli Twoje solidne kompetencje i doświadczenie oraz Twoją osobowość – Twoje DNA – wartości, przekonania, osobowość – to jest coś, czym dysponuje każdy z nas. Pracę, którą możesz wykonywać w zgodzie ze swoimi wartościami i zainteresowaniami, bazującą na Twoich mocnych stronach, możesz rozwinąć w w świetnie prosperujący biznes. W rezultacie, po jakimś czasie pomysł ten może zamienić się w prawdziwą pasję, przynoszącą Ci nie tylko satysfakcję, ale również stabilne dochody.

Jak to zrobić? Jak znaleźć pomysł na siebie?

Skorzystaj z coachingu biznesowego, podczas którego przeprowadzę Cię przez następujące etapy (3-5 sesji coachingowych):

coaching w biznesie  Etap I – wspólnie odkryjemy Twoje potrzeby i wartości

biznes coaching  Etap II – poszukamy pomysłu na Ciebie – stworzysz wizję swojego biznesu i ustalisz kroki milowe do realizacji Twojego celu

coaching biznesowy   Etap III – popracujemy z Twoimi ograniczającymi przekonaniami, zmienimy je na takie, które będą Cię wspierać  w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.

Chciałbyś wiedzieć, jak ułożyć sobie swoje dalsze życie zawodowe?

 

UMÓW SIĘ NA WSTĘPNE SPOTKANIE

Coaching biznesowy – zbuduj mocną markę osobistą i rozkręć swój biznes! 

coaching biznesowy  Etap I   Badania marketingowe, wspólne ustalenie kierunków rozwoju firmy lub marki osobistej/ marek.                                  Na tym etapie warto również zorganizować warsztat strategiczny i tzw. „brain storming”. 

coaching w biznesie  Etap II – Dopracowanie konceptu strategicznego marki

biznes coaching  Etap III – Opracowanie strategii komunikacji marki

coach biznesu  Etap IV – Wsparcie we wdrożeniu zaplanowanych działań.

Potrzebujesz coachingowego wsparcia właśnie teraz? 

ZAMÓW COACHING BIZNESOWY

"Coaching pokazał mi blokady wewnętrzne i jak sobie z nimi poradzić. Najlepsze w tym jest to, że wszystkie odpowiedzi i rozwiązania już są w mojej głowie, a przy Twojej pomocy jako coacha zacząłem je dostrzegać i zrozumiałem, jak je wykorzystać. Dzięki sesjom z Tobą, zdałem sobie sprawę, co mnie ogranicza i że nie jest trudno podjąć nowe wyzwania - wystarczy chcieć. I podjąłem aktywność, której się obawiałem i której rozpoczęcie odkładałem miesiącami:-) Coaching oceniam na 9,5 punktu w skali 1-10. Dlaczego nie 10? Zawsze warto się doskonalić i zostawiam Ci pół punktu na stałe doskonalenie 🙂 Polecam każdemu, kto chce lepiej poznać siebie i zmienić w sobie coś, na czym mu zależy".
Jan Bartewicz
Prezes firmy
"Uważam sesje coachingowe z Justyną za rozwijające... nieee, Justyna otworzy Ci oczy! Justyna niczym Twój przyjaciel poprowadzi i wskaże Ci drogę do samego siebie! Dzięki niej Twoje życie stanie się lepsze! Serio! To nie jest żadna kiełbasa wyborcza. Justyna to nie pseudo coach zadufany w sobie… To przyjaciółka – taki dobry duch. Jak ktoś się przełamie w sobie i zacznie z nią coaching, to dużo może zyskać, nie tylko zawodowo! Połączenie w grze coachingowej LockLuck sentencji i grafik pozwala bardziej się otworzyć i zajrzeć w głąb siebie. Justyna umie słuchać i ma miły głos, jest delikatna i jest świetnym przewodnikiem, towarzyszy w drodze, ale nie ingeruje za bardzo. Justyna - byłaś świetnym towarzyszem życiowej drogi i pomogłaś mi zdobywać nieodkryte lądy i ustawić swój kompas podczas życiowej burzy. Dziękuję Ci, z wielką przyjemnością będę polecał Twoje usługi innym."
Daniel_Świeszczak
Daniel Świeszczak
Manager
"Justyna Kaczorowska wykazała się podczas współpracy umiejętnością aktywnego słuchania. Pomogła mi w uświadomieniu priorytetów i wartości. Wspólna praca przyniosła również efekty w uświadomieniu negatywnych przekonań i zastąpieniu części z nich pozytywnymi". Polecam
Piotr Frydrych
CEO Fundacja Katalizator Technologii

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!