Please enable JS

Nowy Rok, nowy biznes, nowe życie

7 stycznia 2019 / Justyna Kaczorowska /Coaching/Marka osobista

Czy marzysz o swoim własnym biznesie? Czy choć raz pojawiło Ci się to marzenie w Twojej głowie?

Ja marzyłam o swoim biznesie wiele lat. Długo jednak nic z tym nie robiłam.

Z jednej strony robiłam wszystko, co myślałam, że mogłoby mnie przybliżyć do tego marzenia. I w końcu stało się, 10 lat temu stworzyłam swój pierwszy sklep internetowy, brałam udział w licznych szkoleniach dotyczących E-commerce i digital marketingu. Większość swojego zawodowego życia zarządzałam produktami, sprzedażą i marketingiem. Nadzorowałam też 10-osobowy dział telemarketingu. Cały czas towarzyszyły mi książki dotyczące rozwoju osobistego. Po 2 latach doszłam do wniosku, że bardzo techniczna praca w e-commerce nie jest dla mnie, że potrzebuję jednak realnego kontaktu z ludźmi. Ukończyłam więc profesjonalny kurs coachingu. Przez pewien czas byłam odpowiedzialna za organizację i przebieg dużych konferencji ze znanym mówcą motywacyjnym i doradcą biznesowym – Brianem Tracy.  

Jednak coś mnie powstrzymywało przed rozpoczęciem ponownie działalności i rozwijanie na nowo własnego biznesu. Miałam oczywiście wiele powodów, żeby tego nie rozpocząć:
– nie miałam dokładnego pomysłu na siebie i na swój biznes,
– nie miałam wystarczającej ilości pieniędzy,
– nigdy nie był na to odpowiedni moment.

Patrząc na to dziś wstecz, myślę sobie, że były to jednak wymówki. Okazuje się, że nigdy nie ma na to właściwego czasu, nie ma się też zawsze wystarczająco dużej ilości pieniędzy i że nie zawsze każdy pomysł na biznes jest od razu perfekcyjny. I tak naprawdę, ja po prostu tylko odwlekałam na później realizację swojego marzenia. Łudziłam się, że przyjdzie wreszcie taki czas, że będzie to możliwe, że będzie idealnie i wszystkie warunki na rozpoczęcie biznesu zostaną spełnione….

„Perfekcjonizm jest tylko prokrastynacją w eleganckich butach” – Elizabeth Gilbert
(Perfectionism is just procrastination in fancy shoes)

Tak było do momentu, kiedy przestałam w końcu myśleć i analizować, ale zaczęłam działać. Rozprawiłam się też mentalnie z tymi wszystkimi wymówkami i rozpoczęłam własną działalność.
Zdecydowałam się na pisanie bloga i dzięki temu mogłam rozwijać swój pomysł na siebie i na swój biznes coachingowy. Po kilku miesiącach blogowania, pisania postów w mediach społecznościowych, wizja mojego biznesu wyklarowała się jeszcze bardziej. Stało się dla mnie jasne, co chcę zaoferować innym i stworzyłam landing pages, na których można było zamówić moją usługę. I ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu zdobyłam pierwszego płatnego klienta!

Poczułam, że naprawdę prowadzę swój biznes.

Chciałbyś wiedzieć, jak ułożyć sobie swoje dalsze życie zawodowe?

Skorzystaj z business coachingu, podczas którego przeprowadzę Cię przez następujące etapy (6 sesji coachingowych):   Etap I – wspólnie odkryjemy Twoje potrzeby i wartości   Etap II – poszukamy pomysłu na Ciebie – stworzysz wizję swojego biznesu i ustalisz kroki milowe do realizacji Twojego celu   Etap III – popracujemy z Twoimi ograniczającymi przekonaniami, zmienimy je na takie, które będą Cię wspierać  w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Zapraszam do kontaktu.  Pamiętaj, że nasza pierwsza telekonsultacja jest niezobowiązująca i nic Cię nie kosztuje!

O autorze

Justyna-Kaczorowska-coach-samooceny
Justyna Kaczorowska
Coaching samooceny innowacyjną metodą LockLuck & coaching biznesowy

Witaj! Jestem Justyna i zajmuję się coachingiem, zarówno personalnym, jak i biznesowym. Swoje umiejętności coachingowe zdobywałam w międzynarodowej szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnego narzędzia LockLuck,stworzonego do pracy nad poprawą samooceną, zwiększania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym i sprzedażą oraz organizacją szkoleń i eventów, m.in. takich jak wystąpienia motywacyjne Briana Tracy w Polsce. Dlatego dziś oferuję początkującym w biznesie coaching biznesowy lub mentoring.

Jako coachpomagam osobom w podejmowaniu decyzji, jeśli nie wiedzą, co wybrać, w odkrywaniu mentalnych blokad, które ich hamują w działaniu, generalnie w dokonaniu zmiany, w tym w przemianie ograniczających przekonań, budowaniu większej pewności siebieczy kreowaniu biznesu, o jakim marzą. Wspieram osoby w poszukiwaniach pomysłu na siebie (tożsamości), w budowaniu silnej marki osobistej oraz w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Więcej o mnie...O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!