Please enable JS

Jaki Superbohater do mnie pasuje?

25 kwietnia 2019 / Justyna Kaczorowska /Budowanie pewności siebie/Coaching/Rozwój osobisty

Czasami w naszym życiu borykamy się z nieznośnym poczuciem wewnętrznej blokady, silnego oporu przed zmianą. Wiemy, że coś nas powstrzymuje przed działaniem, ale nie do końca wiemy, co to jest i dlatego nie potrafimy sobie z tym poradzić.

W oczekiwaniu na wybawienie

Postępujemy w inny sposób, niż byśmy tego chcieli. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy takimi osobami, jakimi chcielibyśmy lub moglibyśmy być. Często nawet jesteśmy na siebie wkurzeni, że zamiast działać, stoimy w miejscu. Co prawda staramy się coś robić, w przypływie motywacji nawet podejmujemy się jakichś działań, ale ona jakoś tak szybko mija, więc efekt jest taki, że nie kończymy tego, co zaczęliśmy… Jesteśmy może nawet zadziwieni tym faktem, bo kiedyś było inaczej… ale od pewnego czasu coś się w nas zmieniło i nie za bardzo wiemy, co. Nie akceptujemy tego i wcale nam się to nie podoba.

W takich chwilach marzymy o tym, aby wszystko wróciło do normy, do tego, jak to kiedyś z nami było, by zjawił się ktoś, kto nam w tym pomoże, kto nas uratuje. Poszukujemy siły z zewnątrz, superbohatera, sprzymierzeńca, który pomoże nam się podźwignąć i dokonać zmiany w naszym życiu. 

I dzieje się tak, że często go znajdujemy:) Bo czyż nie jest tak, że poszukujesz go w nowym partnerze lub partnerce, w znajomych czy w jakimś guru. Jeśli jesteś książkopożeraczem jak ja, to być może poszukujesz go w kolejnych książkach, poradnikach, szkoleniach lub innych aktywnościach, których się podejmujesz. I mimo to, stwierdzasz, że jednak nadal nic się nie zmienia w Twoim życiu, nadal kręcisz się w kółko…

 

Superbohater jest bliżej niż myślisz...

A co, jeśli powiem Ci, że jedynym Sprzymierzeńcem- Suberbohaterm, który może Ci w tej sytuacji pomóc… jesteś Ty sam?

Bo tylko Ty wiesz, jakie są Twoje prawdziwe potrzeby, co jest dla Ciebie ważne w życiu i jaką osobą chcesz się stać. I tylko Ty możesz to zrealizować:) Jeśli tego jeszcze dokładnie nie wiesz, to w 3 sesje mogę pomóc Ci to odkryć.

Jeśli zastanawiasz się, po co warto poznać swoje wartości, to powiem Ci na razie tylko tyle, że są one bardzo pomocne m.in. przy podejmowaniu decyzji w naszym życiu, żeby były one dobre dla Ciebie. Poza tym poznając swoje wartości, wzmacniasz poczucie własnej wartości, ono zaś dalej daje Cie siłę i odwagę. Zaczynasz bardziej szanować siebie, tego, kim jesteś. W ten sposób zbliżasz się do Superbohaterów, których dobrze znamy z wielu filmów. Oni wiedzą dokładnie kim są, jakie wartości wyznają, co jest ważne, słuszne, szanują innych i nie boją się niczego i nikogo. 

I tym też możesz zostać Superbohaterem

Prawda jest też taka, że Ty już masz w sobie wewnętrzną siłę i moc, potrzebujesz jedynie  odpowiednich narzędzi, które pozwolą Ci zagłębić się w siebie, poznać lepiej swoje wnętrze i wydobyć tę siłę na zewnątrz. Potrzebujesz tylko pewnego rodzaju wyzwalacza. 

Nauczenie się radzenia sobie z trudnymi sytuacjami w życiu, ze swoimi obawami czy blokadami jest pierwszym krokiem do trwałych, realnych zmian w naszym życiu. 

I taka jest właśnie misja coachingu z innowacyjną grą LockLuckOdkryj co Cię blokuje, doceń siebie i rusz to przodu. Dzięki pracy ze mną nauczysz się wsłuchiwać się w swój wewnętrzny głos Sprzymierzeńca, samodzielnie rozwiązywać trudności i uwalniać się od tego, co Cię blokuje. Oczyścisz się z gonitwy myśli, destrukcyjnych nawyków myśleniowych, poczujesz ulgę i odzyskasz wewnętrzny spokój. Odnajdziesz w sobie wreszcie wewnętrznego Superbohatera! 

Poniżej jedna z opinii moich Klientek po coachingu:

“Nigdy nie korzystałam z usług profesjonalnego coacha, w tym przypadku otrzymane wsparcie było powyżej poziomu moich oczekiwań. Uświadomiłam sobie rzeczy nieuświadomione do tej pory, a poważnie głównym przełomem była zmiana postrzegania siebie, zrozumienie swoich potrzeb i wartości, którymi się w życiu kieruję, świadomie bądź podświadomie. Coaching z Justyną pomógł mi w tym, że dziś mniej “zadręczam” się negatywnymi myślami, wiem, po co i dlaczego robię to, co robię, a przez to jestem bardziej szczęśliwa. Ponieważ zmieniłam postrzeganie siebie, zmieniło się również postrzeganie mnie przez inne osoby w moim otoczeniu w stronę pozytywną:)”
Więcej opinii

I ty możesz zostać Superbohaterem...

Dlatego namawiam Cię gorąco na ❤❤❤ coaching z innowacyjną grą LockLuck. Nie zwlekaj, zamów tę wyjątkową dla siebie szansę na zmianę jeszcze dziś! Odtąd nie będziesz już musiał, musiała czekać na swojego Sprzymierzeńca – Superbohatera, bo go odkryjesz i będziesz miał, miała go zawsze w sobie:) Klikając w poniższy przycisk i zamawiając pakiet coachingowy z LL, wykonasz pierwszy krok, aby zejść z drogi lęku i wkroczyć na drogę odwagi.

Zamów teraz i przekonaj się, ile możesz zyskać!

Podał Ci się wpis? Podaj dalej, skomentuj lub polub moją stronę na FB: Coaching samooceny z grą LockLuck.

Zapraszam Cię także do przyłączenia się do mojej grupy – Doradztwo filozoficzne, psychologia i coaching.

O autorze

Justyna-Kaczorowska-coach-samooceny
Justyna Kaczorowska
Coaching samooceny innowacyjną metodą LockLuck & coaching biznesowy | Inne artykuły

Witaj! Jestem Justyna i zajmuję się coachingiem, zarówno personalnym, jak i biznesowym. Swoje umiejętności coachingowe zdobywałam w międzynarodowej szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnego narzędzia LockLuck , stworzonego do pracy nad poprawą samooceną, zwiększania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym i sprzedażą oraz organizacją szkoleń i eventów, m.in. takich jak wystąpienia motywacyjne Briana Tracy w Polsce. Dlatego dziś oferuję początkującym w biznesie coaching biznesowy lub mentoring.

Jako coach pomagam osobom w podejmowaniu decyzji, jeśli nie wiedzą, co wybrać, w odkrywaniu mentalnych blokad, które ich hamują w działaniu, generalnie w dokonaniu zmiany, w tym w przemianie ograniczających przekonań, budowaniu większej pewności siebie czy kreowaniu biznesu, o jakim marzą. Wspieram osoby w poszukiwaniach pomysłu na siebie (tożsamości), w budowaniu silnej marki osobistej oraz w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Więcej o mnie...O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!