Please enable JS

Co zyskasz przechodząc coaching z kartami Lock Luck?

24 lipca 2016 / Justyna Kaczorowska /Asertywność/Budowanie pewności siebie/Coaching

“Wyślij strachy na lachy, zrób przestrzeń na realizację ambitnych celów!”.
Agnieszka Marczak-Czajka

 

Moc pozytywnego dialogu wewnętrznego

Podczas procesu pracuję z 3 istotnymi elementami: samooceną, poczuciem pewności siebie oraz poczuciem własnej wartości. Jaka jest różnica między trzema pojęciami?

Samoocena to opis tego jak postrzegamy siebie, czyli nasze przekonania na własny temat. Poczucie pewności siebie to postawa osoby pewnej siebie (to jak się ona zachowuje). Natomiast, poczucie własnej wartości głęboko sięga do wartości i życia zgodnie z nimi. Wszystkie trzy niezmiernie ważne i wpływające na siebie wzajemnie. Razem są podstawą do zbudowania prawdziwej wiary w siebie.

Poniżej problemy, które pomagam rozwiązać:

 • nieumiejętność delegowania zadań,
 • długotrwałe podejmowanie decyzji,
 • obawa przed porażką,
 • poddawanie się w trudnych okolicznościach,
 • nieumiejętność udzielania pozytywnych informacji zwrotnych,
 • wybuchy agresji i trudności w relacjach,
 • brak równowagi między życiem prywatnym i pracą,
 • brak asertywności oraz brak odwagi w dokonywaniu zmian w swoim życiu.

 

 

 

 

Proces coachingowy z Lock Luck – Siła pewności siebie, składa się z 5 sesji (każda trwa ok. 1,5 -2,5 godz. ):

1 sesja – Twój cel a obecna sytuacja
2 sesja – Spotkanie z Krytykiem
3 sesja – Spotkanie ze Sprzymierzeńcem
4 sesja – Zasady współpracy z Krytykiem
5 sesja – Plan działania i podsumowanie

Przekonaj się sama, co  możesz zyskać?

 • Poczujesz prawdziwą ulgę, poczucie spokoju i siły
 • Odczuwalną i utrzymującą się poprawę nastroju
 • Większą wiarę w siebie i swoje możliwości
 • Obniży Ci się poziom lęku
 • Będziesz mieć większą chęć do życia i satysfakcję z niego
 • Większą uważność na własne potrzeby i wartości
 • Energię i motywację do działania!
 • Zaczniesz traktowanie siebie z należytym szacunkiem.

Jeżeli chcesz popracować nad zwiększeniem Twojej pewności siebie, podwyższyć swoją samoocenę i wzmocnić poczucie własnej wartości, to zapraszam do kontaktu, zadzwoń lub umów się na bezpłatne spotkanie jeszcze dziś!

Jak mawiają Chińczycy: „Tysiącmilowa podróż zaczyna się od jednego kroku”.
No to zaczynamy…. życzę Ci, żeby właśnie tym Twoim pierwszych krokiem w drodze do budowania prawdziwej pewności siebie był bezpłatny e-book – Siła pewności siebiektóry niedawno napisałam. Nie oczekuj jednak, że po przerobieniu tych kliku ćwiczeń poczujesz w sobie ogromną zmianę. Potraktuj raczej ten e-book jako początek Twojej drogi i jak przewodnik, który podpowiada Ci, co robić, żeby czuć się ze sobą lepiej, na co zwracać uwagę. Ćwicz i ciesz się z efektów. Powodzenia!

Podał Ci się wpis? Podaj dalej, skomentuj lub polub moją stronę na FB: Coaching wzmacniania pewności siebie 

O autorze

Justyna-Kaczorowska-coach-samooceny
Justyna Kaczorowska
Coaching samooceny innowacyjną metodą LockLuck & coaching biznesowy | Inne artykuły

Witaj! Jestem Justyna i zajmuję się coachingiem, zarówno personalnym, jak i biznesowym. Swoje umiejętności coachingowe zdobywałam w międzynarodowej szkole Noble Manhattan Coaching. Jestem także pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem innowacyjnego narzędzia LockLuck , stworzonego do pracy nad poprawą samooceną, zwiększania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Przez ponad 20 lat pracowałam w wielu branżach na różnych stanowiskach. Zajmowałam się m.in. redakcją i publikacją poradników, zarządzaniem marketingowym i sprzedażą oraz organizacją szkoleń i eventów, m.in. takich jak wystąpienia motywacyjne Briana Tracy w Polsce. Dlatego dziś oferuję początkującym w biznesie coaching biznesowy lub mentoring.

Jako coach pomagam osobom w podejmowaniu decyzji, jeśli nie wiedzą, co wybrać, w odkrywaniu mentalnych blokad, które ich hamują w działaniu, generalnie w dokonaniu zmiany, w tym w przemianie ograniczających przekonań, budowaniu większej pewności siebie czy kreowaniu biznesu, o jakim marzą. Wspieram osoby w poszukiwaniach pomysłu na siebie (tożsamości), w budowaniu silnej marki osobistej oraz w rozpoczynaniu działalności gospodarczej. Więcej o mnie...O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!