Please enable JS

Jak zwiększyć pewność siebie w praktyce (E-book)

11 maja 2020 / Justyna Kaczorowska

17,00  brutto

Czy zastanawiałeś się, dlaczego jedni w życiu osiągają pasmo sukcesów, podczas gdy inni muszą ciągle walczyć?

Czy wynika to z różnic w edukacji?
Z braku okazji?
Szczęścia?

A co, jeśli powiem Ci, że Twój sukces zależy w dużej mierze od poprawy Twojej samooceny i co za tym idzie, wiary w siebie i wykorzystywania w pełni swojego potencjału?

Poznaj ćwiczenia, dzięki którym zyskasz jeszcze większą pewność siebie i szybciej osiągniesz swoje cele!

Jeśli będziesz chciał osiągnąć w tym obszarze więcej, to namawiam Cię na coachingową podróż wgłąb siebie – do odkrycia Twojego prawdziwego JA! Skorzystaj z innowacyjnego narzędzia LockLuck do pracy nad poprawą samooceny, pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Zdrowa samoocena i prawdziwa wiara w siebie jest w zasięgu Twoich możliwości!Możliwość komentowania została wyłączona.

O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!