Please enable JS

Kwestionariusz oceny poczucia własnej wartości (E-book)

21 maja 2021 / Justyna Kaczorowska

15,00  brutto

Zamów teraz test poczucia własnej wartości, który pomoże Ci sprawdzić, w jakich aspektach życia najbardziej brakuje Ci pewności i wiary w siebie.

Skorzystaj z tego kwestionariusza, by ocenić swoje różne poziomy poczucia własnej wartości i zobaczyć, nad którymi sferami życia powinieneś/ powinnaś najbardziej popracować, a które obszary są w porządku lub być może wyższe, niż podejrzewałeś/-aś.

Życzę Ci udanej autodiagnozy!

Jeśli zechcesz popracować coachingowo nad poprawą swojej samooceny, nad pewnością siebie i poczuciem własnej wartości zapraszam na coaching samooceny z LockLuck.Możliwość komentowania została wyłączona.

O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!