Please enable JS

Coaching prosperity on-line (pakiet 3 sesji)

21 maja 2021 / Justyna Kaczorowska

1 099,00  brutto

Jeśli pragniesz:

  • przestać koncentrować się na braku pieniędzy, tylko na kreowaniu uczucia obfitości,
  • pozwolić sobie na rozpieszczanie siebie, bo jesteś tego warty/ warta,
  • docenić siebie za to, co masz i co osiągnąłeś/ -aś swoją dotychczasową pracą,
  • lub poszukać dla siebie nowego sposobu zarabiania,
  • generalnie otworzyć się na nieskończoną obfitość wszechświata,
  • zmodyfikować główne ograniczające Cię przekonania na temat pieniędzy np. “Biednemu zawsze wiatr w oczy wieje”, “Bez pracy nie ma kołaczy” itd. na te bardziej wspierające, to

zapraszam Cię na pakiet 3 sesji coachingowych (3 x 60 minut) w celu zbudowania zdrowej relacji z pieniędzmi! A to wszystko po to, żeby “pieniądze wreszcie się Ciebie trzymały”:).

 Możliwość komentowania została wyłączona.

O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!