Please enable JS

Konsultacja biznesowo-marketingowa (60 min)

21 maja 2021 / Justyna Kaczorowska

499,00  brutto

Chcesz pracować z kimś, kto wie, jak przyciągać do siebie klientów?

  • Czujesz się sfrustrowany, bo Twoje dotychczasowe działania nie przynoszą zadowalających wyników?
  • Nie wiesz, jakie działania powziąć, by zrealizować swoje projekty i cele?
  • Brakuje Ci energii i motywacji do działania?

Ja też przez to przechodziłam. Dziś pomagam w głównej mierze przedsiębiorcom w odnalezieniu odpowiednich strategii biznesowych, budowaniu marki, rozwijaniu ich działalności w mediach społecznościowych oraz jako certyfikowany coach w podwyższaniu ich samooceny i tworzeniu życia, o jakim marzą.

Zapraszam Cię na godzinną konsultację biznesowo-marketingową, by wesprzeć Cię w zbudowaniu skutecznej strategii marketingowej dla Twojej firmy!Możliwość komentowania została wyłączona.

O blogu i o mnie

Cześć!

Nazywam się Justyna. W moim życiu mam dwie pasje:💗coaching i malarstwo. Uwielbiam pracować z klientami coachingowo nad poprawą ich samooceny i brakiem pewności siebie oraz pomagać im odkrywać swoje potrzeby, wartości, pasje. Lubię wspierać ich 💪 w kreowaniu wizji swojego biznesu, a następnie doradzać w kwestiach strategii i marketingu.

Na moim blogu dużo piszę o tym, skąd się bierze niska samoocena oraz brak pewności siebie, jak możemy poprawić naszą samoocenę i zwiększyć pewność siebie, wzmocnić poczucie własnej wartości. Przedstawiam liczne ćwiczenia na budowanie pewności siebie i asertywność. Rekomenduję zmianę siebie poprzez coaching (swojego myślenia, nawyków), by wieść życie w zgodzie ze sobą, być bardziej spełnionym i przez to także bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Zapraszam Cię zatem do tego mojego świata, rozgość się proszę w nim, mam nadzieję, że znajdziesz tutaj to, czego szukasz…

Zapisz się na mój bezpłatny Newsletter
i odbierz kilka ćwiczeń pomagających
budować pewność siebie!